facebook linkedin instagram
 
PELNINGI SPRENDIMAI: buhalterija | buhalterė | buhalteris "> ">

KOMANDA

rect
Audrius Rubinas Įmonės įkūrėjas, finansų vadovas

„Buhalterija mane pati susirado. Įstojau mokytis, patiko, puikiai sekėsi. Mano patirtis apima darbą įvairiuose sektoriuose: viešajame, privačiame, darbą didelėje kompanijoje. Įmonę įsteigiau norėdamas save išbandyti kitoje pozicijoje. Pamačiau, kad daugybei verslininkų sunku susigaudyti, suprasti buhalteriją, todėl labai džiaugiuosi, kai mano skaičių ir rodiklių išaiškinimai jiems padeda. Juk buhalterija yra tvarkingai pagal tam tikrą sistemą sudėlioti skaičiai, kurie leidžia daryti prielaidas iš praeities įvykių ir prognozuoti ateitį, kaip pakreipti įmonę. Kai sekasi kito žmogaus įmonei, sekasi ir man. Galima sakyti, kad toks tarpusavio darbas padeda mums įgyvendinti vienas kito tikslus bei svajones.“

Išsilavinimas:

Mykolo Romerio universitetas, ekonomikos magistras

rect
Roberta Vyr. buhalterė

„Draugystė su skaičiais, noras išspręsti sudėtingą uždavinį mane lydi nuo mokyklos laikų. Dabar, dirbant buhalterijos srityje, visa tai transformavosi į atkaklumą ir pastangas ieškant atsakymo, kurį, kad ir kas nutiktų, aš vis tiek rasiu. Įvairių situacijų nagrinėjimas, klaidų analizavimas yra mano aistra profesinėje srityje. Rasti klaidas ir netikslumus, juos ištaisyti man taip pat padeda kantrumas, pastabumas, smulkmeniškumas.
Kita mano stiprybė – mokinio pozicija, nes vis mokausi naujų dalykų, kas, mano nuomone, padeda atsiverti visapusiškam augimui ir tobulėjimui. Taip pat vertinu nuoširdumą bei pagarbą bendravime, kas man padeda išklausyti kito žmogaus nuomonę ir surasti abiem pusėm tinkamą sprendimą. Na, o kai buhalterija išvargina, pailsiu gamtoje prie vandens telkinių, mėgstu šokti, užsiimti joga bei kitom praktikom, kurios sugrąžina mane į dabarties momentą".

Išsilavinimas:

Šiaulių universitetas, finansų valdymo bakalauras

rect
Rasa Vyr. buhalterė

„Esu pareigingas ir atsakingas žmogus, todėl vienas iš mano prioritetų – laiku ir tinkamai atlikti savo darbus. Jaučiuosi gerai, kai kaskart pavyksta tai padaryti. Man taip pat svarbu palaikyti draugiškus santykius su klientais ir kolegomis. Mėgstu gerai su visais sutarti, tuomet ir dirbti smagiau. Na, o laisvalaikiu nuo darbų atsipalaiduoju skaitydama ar megzdama. Tiesa, mezgime yra šiek tiek matematikos, nes reikia atidžiai skaičiuoti akis... Matyt, nuo buhalterijos toli negaliu pabėgti“.

Išsilavinimas:

Klaipėdos valstybinė kolegija, vadybos ir verslo administravimo profesinis bakalauras ir profesinė buhalterio kvalifikacija

Šiaulių universitetas, ekonomikos bakalauras (specializacija – finansai ir bankininkystė)

rect
Ramutė Jaunesnioji buhalterė

„Man svarbus balansas tarp profesionalumo, mandagumo, tobulėjimo savo darbinėje srityje ir draugiškų santykių tiek su kolegomis, tiek su klientais. Darbe mėgstu gilinis į įvairias situacijas ir matau tai kaip galimybę augti, gilinti žinias. Labai vertinu nuoširdumą, tad mūsų draugiškas kolektyvas, teigiami klientų ir kolegų atsiliepimai mane išties džiugina. Mano atgaivos šaltinis – knygos ir gamta, kurioje mėgstu aktyviai leisti laisvalaikį, atrasti nežinomas vietas ar aplankyti seniai matytas“.

Išsilavinimas:

Klaipėdos apskaitos mokykla, apskaitininkės specialybė

rect
Aistė Jaunesnioji buhalterė

"Buhalterija man yra būdas tobulėti ir asmeninėje, ir profesinėje veikloje. Esu atsakinga ir sąžininga. Tai vienos iš svarbiausių savybių, kurių reikia norint dirbti šioje srityje. Man patinka mokytis, o saviugda yra ta sritis, kuriai skiriu nemažai dėmesio, nes ji veikia tiek santykius su bendradarbiais, klientais, tiek su artimaisiais ir draugais. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, ypač komandinį sportą".

Išsilavinimas:

Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, apskaitininko kvalifikacija
Šiaulių valstybinė kolegija, buhalterinės apskaitos bakalauras