facebook linkedin instagram youtube

   
  PELNINGI SPRENDIMAI: įmonės steigimas | buhalterinės paslaugos | individualios įmonės steigimas

  ĮMONĖS STEIGIMAS

  Įmonės steigimas – oficiali jūsų veiklos pradžia, kuri – tai žinome iš patirties – dažnam sukelia daug streso. Dokumentų pildymas, klausimai, apie kuriuos net nepagalvojote, įvairios įstaigos ir vis lydintis nesupratimas, kam reikia tam tikro dalyko. Dėl šių priežasčių verslo pradžia gali tapti per daug sudėtinga, nors jūs net nepradėjote savo veiklos!


  Patikėkite šią užduotį tiems, kuriems įmonės steigimas yra gerai žinoma ir įprasta paslauga.

  „Pelningi sprendimai“ padės jums apsispręsti dėl verslo formos pasirinkimo ir visus reikiamus dokumentus sutvarkys už jus. UAB, mažosios bendrijos, individualios įmonės steigimas ar IVP – įsteigsime bet kokio pobūdžio įmonę. Mūsų taip pat neriboja jūsų pasirinkta veiklos kryptis: prekyba ar paslaugų teikimas.

  Viskas, ko reikės iš jūsų, – tai idėjos pristatymo, šiek tiek kantrybės ir veikiančio mobilaus parašo. Kelios darbo dienos ir jūsų įmonė oficialiai įsteigta!

  Kadangi turime daug patirties pradėdami dirbti su naujomis įmonėmis, patariame ir padedame įvairiais iškilusiais klausimais. Tai ypač vertina mūsų klientai, kuriems žmogiškasis ryšys verslo pradžioje duoda nepaprastai daug. Pelningų sprendimų – taip pat!


  Įmonės steigimo paketai Galimas atsiskaitymas kriptovaliuta.


  Įmonės
  steigimas

   

  €120

  +PVM

  + konsultacija dėl verslo formos pasirinkimo

  Įmonės
  steigimas

   

  €199

  +PVM

  + finansų plano pirmiems metams sudarymas ir konsultacija

  Įmonės
  steigimas

   

  €219

  +PVM

  +coaching sesija tikslams išsigryninti