facebook linkedin instagram youtube

   
  PELNINGI SPRENDIMAI: įmonės steigimas | buhalterinės paslaugos | individualios įmonės steigimas

  ĮMONĖS STEIGIMAS

  Įmonės steigimas – oficiali jūsų veiklos pradžia, kuri – tai žinome iš patirties – dažnam sukelia daug streso. Dokumentų pildymas, klausimai, apie kuriuos net nepagalvojote, įvairios įstaigos ir vis lydintis nesupratimas, kam reikia tam tikro dalyko. Dėl šių priežasčių verslo pradžia gali tapti per daug sudėtinga, nors jūs net nepradėjote savo veiklos!


  Tegu įmonės steigimas būna ne karštligiška pradžia, o įkvepiantis startas! Patikėkite šią užduotį tiems, kam įmonės steigimas yra gerai žinoma ir įprasta paslauga.

  „Pelningi sprendimai“ padės jums apsispręsti dėl verslo formos pasirinkimo ir visus reikiamus dokumentus sutvarkys už jus. UAB, mažosios bendrijos, individualios įmonės steigimas ar IVP – įsteigsime bet kokio pobūdžio įmonę. Mūsų taip pat neriboja jūsų pasirinkta veiklos kryptis: prekyba ar paslaugų teikimas.

  Viskas, ko reikės iš jūsų, – tai idėjos pristatymo, šiek tiek kantrybės ir veikiančio mobilaus parašo. Kelios darbo dienos, ir jūsų įmonės steigimas – oficialiai patvirtintas!

  Kadangi turime daug patirties pradėdami dirbti su naujomis įmonėmis, patariame ir padedame įvairiais iškilusiais klausimais. Tai ypač vertina mūsų klientai, kuriems žmogiškasis ryšys verslo pradžioje duoda nepaprastai daug. Pelningų sprendimų – taip pat!

  Jau esate įsteigę įmonę, tad jus domina kitos mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos? Spauskite ant „Buhalterinė apskaita“ ar „Finansų vadovas“.