facebook linkedin instagram youtube

   
  PELNINGI SPRENDIMAI: finansų vadovas | finansinė analizė | buhalterinės paslaugos

  FINANSŲ VADOVAS

  Finansų vadovas – tai aukštos kvalifikacijos profesionalas, padedantis skaidriai valdyti finansus ir išspręsti problemas, kurios įmonę užklumpa lemtinguose verslo vystyme etapuose. Tai pinigų valdymo paslauga, kuri pakreipia įmonės augimą tinkama linkme.


  Finansų vadovas jūsų įmonei reikalingas, jei:

  Jūsų įmonė auga, tačiau pelningumas išlieka toks pat arba krenta? Gal bendraujate su bankais, tačiau derybos vyksta sunkiai, ilgai, o rezultatas jūsų netenkina? Galbūt įmonėje yra lėšų perteklius, o jūs nežinote, kur jį nukreipti?

  Tai yra situacijos, kurias padeda išspręsti „Pelningi sprendimai“ teikiama finansų vadovo paslauga. Išsami finansinė analizė ir atidus žvilgsnis iš šono padeda finansų vadovui atskleisti verslininkui kitokį vaizdą apie jo įmonę. Tai ekspertinis žvilgsnis į tikrąją įmonės padėtį, kurios dėl kompetencijos stokos nepamatys vyr. buhalterė ar į kasdienius verslo reikalus paniręs savininkas. Pasitelkęs tokius įrankius kaip biudžeto planas, finansų ir finansinių rodiklių analizės, ilgalaikė perspektyva, finansų skyriaus valdymas, finansų vadovas parodo tai, kas buvo neišanalizuota, padeda pasiruošti būsimiems įvykiams, pritraukti finansinį kapitalą ir pan.

  Mes, „Pelningi sprendimai“, turime tokio darbo patirties, mokame suprantamai paaiškinti situaciją ir atskleidžiame, kaip įdarbinti įmonės pinigus. Mums gerai sekasi vesti derybas su bankais ir motyvuoti finansų skyriaus darbuotojus. Įžvalgumas bei gerai atlikta finansinė analizė leidžia užbėgti įvykiams už akių ar sudėtingai įmonės situacijai pateikti sprendimą, kuris lemia ne tik įmonės dabartį, bet ir ateitį.

  Suteikite savo įmonei naują pagreitį užsisakydami finansų vadovo paslaugą! Jūsų finansų vadovas – patyręs profesionalas Audrius Rubinas. Kyla papildomų klausimų apie šią paslaugą ar kokios yra kitos mūsų teikiamos buhalterijos paslaugos? Paskaitykite DUK.