facebook linkedin instagram youtube

   
  PELNINGI SPRENDIMAI: finansų analizė | buhalterinės paslaugos

  FINANSŲ ANALIZĖ

  Finansų analizė išsamiai ir suprantamai – dar viena „Pelningi sprendimai“ teikiama paslauga, skirta didesnėms įmonėms. Tai tarsi pjūvis į gylį ir plotį, kuris parodo tikrąją įmonės padėtį, įvertintą įžvalgaus eksperto.


  Kada jums reikalinga finansų analizė?

  Įmonės finansinių duomenų analizė reikalauja specifinių žinių ir patirties, todėl finansų analizė patikima profesionalui, o ne vyr. buhalteriui ar įmonės vadovui. Dažnai nutinka taip, jog būtent šios paslaugos dėka vadovui ar vyr. finansininkui paaiškėja tam tikri niuansai ir gaunami atsakymai į ankstesnius klausimus.

  „Pelningi sprendimai“ atliekama finansų analizė – tai vertinga pauzė įmonės veikloje, kuri išmoko įmonės vadovą sustoti, įsigilinti, suprasti ir priimti naujus sprendimus. Mūsų atliekama analizė apima įmonės rodiklių išaiškinimą, atskleidžia, kaip į juos žiūri skirtingos suinteresuotos pusės (bankas, klientai, draudimo kompanija), akcentuoja, kokiose srityse įmonė turi susitelkti, kokie sprendimai buvo nuostolingi ar pelningi ir pan.

  Mūsų patirtis rodo, jog didžiausia šios paslaugos vertė gaunama konsultacijas teikiant kas mėnesį. Nuolat matydami duomenis, juos analizuodami, daug bendraudami su vadovais ir akcininkais, pateikiame išsamias rekomendacijas. Esame ypač stiprūs padėdami susikalbėti skirtingiems įmonės atstovams: vadovui su akcininku ar finansininku. Atsižvelgdami į įmonės specifiką ir poreikį, spręsdami problemas į pagalbą kviečiame kitų sričių specialistus, kurie padeda sudaryti kainodarą, biudžetą, pajamų planą ir kt.

  „Pelningi sprendimai“ teikiama finansų analizė – kad jūsų priimti sprendimai padėtų vystytis įmonei jai tinkamiausia linkme!

  Finansų analizę atlieka patyręs mūsų įmonės ekspertas Audrius Rubinas. Čia galite sužinoti, kokios yra mūsų teikiamų paslaugų kainos .