facebook linkedin instagram youtube
 
PELNINGI SPRENDIMAI: buhalterinė apskaita | buhalterinės apskaitos paslaugos

BUHALTERINĖ APSKAITA

Buhalterinė apskaita – tai aiškiai atspindėta įmonės istorija, kuri parodo realią jūsų įmonės situaciją. Kad jūs galėtumėte priimti sprendimus, taupyti išlaidas, analizuoti finansinius duomenis, reikalinga skaidri apskaita ir nuolatinė tvarka. Tai padarys „Pelningi sprendimai“.

Kai jūsų įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkoma mūsų įmonės, jūs:

Mes manome, jog tvarkinga buhalterinė apskaita – tai įmonės pagrindas, todėl skrupulingai suvedame pirminius duomenis, laiku siunčiame įvairias ataskaitas ir deklaracijas, nuosekliai tvarkome didžiąją knygą, iš anksto informuojame apie mokėtinus mokesčius, atidžiai tikriname duomenis. Be minėtų pagrindinių darbų atliekame daugybę kitų, kurie įeina į šios buhalterinės paslaugos apibrėžimą.

„Pelningi sprendimai“ buhalterinės apskaitos paslaugos taikomos įvairaus pobūdžio pradedančioms ir mažoms įmonėms. Mb buhalterija ar individualios įmonės apskaita, sandėlio apskaita ar atsargų apskaita – mes galime padėti visais atvejais.

Jūsų pridėtinė vertė – mūsų teikiamos konsultacijos

„Pelningi sprendimai“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos apima daugiau nei aukščiau išvardintų darbų atlikimas. Pridėtinė vertė, kurią gauna mūsų klientai, – tai konsultacijos, parengtos remiantis jūsų įmonės duomenų analize ir nuolatiniu bendravimu. Patariame, kur galite sutaupyti, kada verta atidžiau ištirti tam tikros prekės ar paslaugos rinkos kainą, ko verta atsisakyti, ką galima optimizuoti.

Mūsų klientai taip pat gauna periodines ataskaitas apie įmonės pelną, sąnaudas ir pan.

Mums nuoširdžiai rūpi, kad jums sektųsi!

Smalsu sužinoti, kokie žmonės teikia buhalterinės apskaitos paslaugas? Susipažinkite su „Pelningi sprendimai“ komanda!

Norite daugiau sužinoti apie mūsų kompetenciją? Paskaitykite mūsų darbuotojų rengiamus straipsnius apie finansines naujienas įmonės bloge.