facebook linkedin instagram youtube

   

  SWEDBANK PADĖKA

  MB Pelningi sprendimai“ turėjo galimybę prisidėti prie AB SWEDBANK iniciatyvos Ne tik verslo liūtai gali suprasti finansų kalbą“. Jos metu smulkiojo verslo bendrovės gali kandidatuoti ir gauti finansų valdymo konsultacijas, kurias vėliau gali pritaikyti įmonės praktikoje.

   

  Šį kartą savo žiniomis dalinomės su įmone UAB Sertika, kuri vykdo vadybos sistemų auditavimą ir sertifikavimą. Į įmonės finansinę situaciją gilinomės kartu su įmonės vadove Ingrida Kusiene. 

   

  Pirminis žvilgsnis į įmonės finansų valdymą visada turi būti aiškus ir suprantamas. Visi finansiniai sprendimai turi tam tikras pasekmes, todėl klientui privalu suprasti, kaip viskas vyksta, kad situacija pagaliau imtų gerėti. Kaip teigia pati ponia Ingrida: „kai nežinai – ima „baimė“, jog bus itin sunku susikalbėti su finansų analitiku.“ Tačiau baimės greitai išsklaidytos, MB Pelningi sprendimai“ vadovas Audrius Rubinas patikino, jog net ir sudėtingiausią informaciją nesunku suprasti, kai ji pateikta tinkamai.

  Iniciatyvos metu su UAB Sertika buvo numatyti kas savaitiniai susitikimai. Buvo aptartos daromos finansinės klaidos, vietos, kurias vertėtų tobulinti, atkreipti dėmesį. Aptartą informaciją žodžiu lygiagrečiai pateikėme ir raštu. Skyrėme papildomo laiko atsakyti į visus rūpimus klausimus. 

  Atlikta 4 valandų trukmės finansinė analizė leido pamatyti svarbiausius aspektus, reikalaujančius optimizavimo, sistemų gerinimo, įmonei tai leido suprasti, jog finansų valdymo srityje dar tikrai yra ką veikti. 

  Džiaugiamės, kad ši iniciatyva mus suvedė su įmone, kurią dabar jau galime vadinti savo klientais. Kaip išsireiškė bendrovės Sertika vadovė Ingrida: „Sieksime, kad skaičiai nustotų verkti ir pradėtų dainuoti. Buhalterijai, vadovui ir komandai.“ O mes pilnai tikime, kad to pavyks pasiekti!

   

  Jei smalsu sužinoti plačiau, kokią paslaugą AB SWEDBANK padovanojo UAB SERTIKA komandai, spauskite nuorodą ir klausykite tinklalaidės: https://gomama.lt/podcast-ingrida-kusiene/